Odrestaurowany w 2002 roku
Nagrobek odnowili w ramach praktyk zawodowych uczniowie Liceum Zawodowego Renowacji Zabytków przy Zespole Szkół Budownictwa im. Z. Strzeleckiego w Sandomierzu: Anna Dylewska, Karolina Słaba
Nadzór konserwatorski i prowadzenie: mgr Marek Juszczyk, mgr Ewa Polanowska

Opis inwentaryzacyjny:
Grób położony w południowej części cmentarza, przy głównej alei po stronie zachodniej, frontem zwrócony w kierunku wschodnim. Wykonany z jasnego lastryka (obelisk i pachołki z gładzonego, płyta o fakturze "z miotły"), krzyż a lastryka bawionego na czarno z białym grysem, łańcuch żeliwny. Nagrobek w formie obelisku na dwustopniowym cokole i plincie. Całość ustawiona na płycie nastawy przykrywającej kryptę. Płyta wyprofilowana dwuspadowo z czterema pachołkami w formie małych obelisków na plintach ustawionych w narożnikach. Między słupkami łańcuch o ogniwach "cierniowych". Na frontowej ścianie obelisku prosty krzyż z barwionego lastryka.
Na wschodniej ścianie cokołu inskrypcja:

Ś.P.
BOGUŚ WIĘCKOWSKI
ZM. 5 XII 1911 R.
W SZÓSTEJ WIOŚNIE ŻYCIA
Ś.P.
Z WEJRAUCHÓW
MARIA MIODUSZEWSKA
ZM. 8 X 1917 R. MAJĄC LAT 57

Grób ogólnie w dobrym stanie: cały grób przechylony lekko w stronę północną (brak zagrożenia upadkiem), liczne pęknięcia i rysy w płycie głównej,odspojenia powierzchni lastryka w cokole, ubytki w słupkach. Łańcuch zardzewiały. Cały grobowiec pokryty mchami, grzybami i porostami.