Odrestaurowany w 2001 roku
Nagrobek odnowili w ramach praktyk zawodowych uczniowie Liceum Zawodowego Renowacji Zabytków przy Zespole Szkół Budownictwa im. Z. Strzeleckiego w Sandomierzu: Beata Babirecka, Joanna Król
Nadzór konserwatorski i prowadzenie: mgr Marek Juszczyk, mgr Ewa Polanowska

Opis inwentaryzacyjny:
Nagrobek usytuowany w zachodniej części cmentarza, przy bocznej alei, zwrócony frontem w kierunku wschodnim, Wykonany z piaskowca (cokół), umieszczony na plincie, prostopadłościenny, dwustopniowy, z płytą inskrypcyjną na ścianie wschodniej. Na cokole żeliwny krzyż o trójlistnych zakończeniach ramion, z figurką Chrystusa. Ogrodzenie umieszczone wzdłuż krawędzi płyty nagrobnej, z dwuskrzydłową furtką od wschodu, ażurowe o neogotyckich formach (ośli grzbiet, czteroliść, trójlistne sterczyny). Na narożnikach żeliwne słupki z lampkami.
Inskrypcja na płycie:

Ś.+P.
WOJCIECH ROZMIEJ
ZMARŁ 20. 8. 1901
ŻYŁ LAT 64
ANNA ROZMIEJOWA
ZMARŁA 20. 6. 1920
ŻYŁA LAT 72
CZEŚĆ ICH PAMIĘCI

Nagrobek w bardzo złym stanie: cokół z widocznymi dużymi ubytkami, wtórne naprawianymi cementem, zasolony, zabrudzony, ze śladami glonów i grzybów. Ogrodzenie i krzyż skorodowane, z nielicznymi śladami farby. Betonowa płyta mocno spękana, z ubytkami, częściowo odspojona od podłoża (widoczna ceglana konstrukcja krypty, mocno zlasowana i zniszczona), zarośnięta mchami i glonami.